3. ročník Minifestival UW Fotografie Brno 2007

15.12.2007 proběhl 3. ročník Minifestival podvodní fotografie Brno 2007 a Mistrovství města Brna v amatérské UW fotografii 2007 pod záštitou 1. místostarosty městské části Brno-Královo Pole p.René Pelána , který pořádá ALBE GROUP s.r.o. a CARPINUS.

Jak vypadal tento ročník? Posuďte sami:

  • celkem 20 autorů, 155 fotografií
  • kategorie slaná voda 16 autorů, 118 fotografií
  • kategorie sladká voda 6 autorů, 14 fotografií
  • kategorie bazén 7 autorů, 18 fotografií
  • kategorie junior 2 autoři, 5 fotografií
  • na šest desítek přítomných diváků rozhodlo o vítězi divácké soutěže.

  Program 3.ročníku (pdf)

Porota ve složení Jiří Gruber potápěč a fotograf, dlouholetý předseda UW poroty Brněnská žaba, Roman Pohanka profesionální fotograf, Martin Žáček profesionální fotograf, Terezie Kolářová Fakulta výtvarného umění – obor malba, Drahoslava Guldová potápěčka udělila tyto ceny:


Hlavní cena GRAND PRIX

Mistr města Brna v amatérské UW fotografii 2007

E v ž e n   R a j z l


Barakudy                                     

Cena za divácky nejúspěšnější snímek      (pro zvětšení klikněte na foto)
  • 1.místo - Petr Paulczyňski
  • 2.místo - Jaromír Žárský
  • 3.místo - Roman Cink
Petr Paulczyňski
Mandarin
Jaromír Žárský
Dogongoo
Roman Cink
autoportrét

Kategorie  J U N I O R

  • 1.místo - Tereza Žárská
  • 2.místo - Václav Nádeníček
  • 3.místo - neuděleno
Tereza Žárská
Potápěč a ovoce
Václav Nádeníček
Doktor podvodní(k)
  • Zvláštní cena poroty za kompozici - Jaromír Míčka  

  • Cena poroty za technické provedení - Michal Doležel   
  • Zvláštní cena poroty za výtvarné zpracování - Tomáš Melichárek  
  • Zvláštní cena poroty za debut - Mikuláš Bombicz  
  • Cena poroty za akční foto - Pavel Berčík  
  • Cena poroty za nejlepší makro - Petr Paulczyňski  
  • Zvláštní cena poroty za výtvarné zpracování - Pavel Hudec  


Kategorie  B A Z É N

  • 1.místo - Zdeněk Galba
  • 2.místo - Čeněk Pivoňka
  • 3.místo - Pavel Habrovec
Zdeněk Galba
Radost ze hry
Čeněk Pivoňka
Anděl strážný všech potápěčů
Pavel Habrovec
Doktor mouse

Kategorie   S L A D K Á   V O D A

  • 1.místo - Pavel Locker
  • 2.místo - Pavel Habrovec
  • 3.místo - Jaromír Žárský
Pavel Locker
Štika
Pavel Habrovec
Tráva
Jaromír Žárský
Rak

Kategorie  S L A N Á   V O D A

  • 1.místo - Tomáš Melichárek
  • 2.místo - Pavel Hudec
  • 3.místo - Pavel Habrovec
Tomáš Melichárek
Napoleon
Pavel Hudec
Vyjímečně sám
Pavel Habrovec
Facelína